Site announcements

(Šiame forume dar nėra diskusijų temų)


Kursai

Istorija

Kursų kategorija: Bendrasis ugdymas
  • Dėstytojas: DAIVA SAVICKIENĖ

Dailė 8 klasė

Kursų kategorija: Bendrasis ugdymas
  • Dėstytojas: JOANA ŠIMANAUSKIENĖ

Dailė 7 A-B klasei

Kursų kategorija: Bendrasis ugdymas
  • Dėstytojas: JOANA ŠIMANAUSKIENĖ

Dailė 6 klasei

Kursų kategorija: Bendrasis ugdymas
  • Dėstytojas: JOANA ŠIMANAUSKIENĖ

Anglų kalba 5 - 8 klasėms

Kursų kategorija: Bendrasis ugdymas
  • Dėstytojas: MANTAS KRASAUSKAS

Lietuvių kalba ir literatūra 8 klasei

Kursų kategorija: Bendrasis ugdymas
  • Dėstytojas: RAIMONDA BIRŠTONIENĖ

Lietuvių kalba 6 klasei

Kursų kategorija: Bendrasis ugdymas
  • Dėstytojas: RAIMONDA BIRŠTONIENĖ

Lietuvių kalba ir literatūra 6 klasei

Kursų kategorija: Bendrasis ugdymas
  • Dėstytojas: RAIMONDA BIRŠTONIENĖ

TECHNOLOGIJOS 5 - 8 KL.

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: DOVILĖ NAUJOKAITĖ

Dorinis ugdymas 6-8 kl.

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: ASTA PETRAUSKIENĖ

Lietuvių kalba 7 klasei

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: RAIMONDA BIRŠTONIENĖ

Pagrindinis ugdymas

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: RENALDA KELPŠIENĖ

6

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas

8

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas

7B

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas

7A

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas

6 klasė

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas

Dorinis ugdymas (Tikyba) IIB kl.

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: RŪTENIS JANČIUS

Dorinis ugdymas (Tikyba) IIA kl.

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: RŪTENIS JANČIUS

II B

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: ZITA KUČINSKIENĖ

Informacinės technologijos I gimn. kl.

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: RITA SENKEVIČIENĖ

Informacinių technologijų modulis „Kompiuterinės leidybos pradmenys“

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: RITA SENKEVIČIENĖ

Informacinių technologijų modulis „Programavimo pradmenys“

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: RITA SENKEVIČIENĖ

Eko dizainas (modulis II)

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: AGNĖ MORKELIŪNAITĖ

Dailė (II)

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: AGNĖ MORKELIŪNAITĖ

Dailė (I)

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: AGNĖ MORKELIŪNAITĖ

Žurnalistinė fotografija (I)

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: AGNĖ MORKELIŪNAITĖ

Informacinės technologijos

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: LORETA JASUKAITIENĖ

Dorinis ugdymas (Tikyba I kl.)

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: RŪTENIS JANČIUS

II A

Kursų kategorija: Pagrindinis ugdymas
  • Dėstytojas: ALGIRDAS KEPEŽINSKAS

Dorinis ugdymas (Tikyba) I kursas (II gimn. kl.)

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: RŪTENIS JANČIUS

CHEMIJA PMB2,7.21/PFŠ3.21

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: NIJOLĖ KUPRĖNIENĖ

PAP3.21-1

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: NIJOLĖ RADIŠAUSKIENĖ

Kompiuterinės braižybos pradmenys

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: RITA SENKEVIČIENĖ

Dorinis ugdymas (Tikyba) II kursas (III gimn. kl.)

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: RŪTENIS JANČIUS

PŠVOK2,3.21

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: ZINA MOLOČAJEVA

SOCIALINIS VERSLUMAS (III)

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: AGNĖ MORKELIŪNAITĖ

MSAN3.21/PSD3.21

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: LORETA JASUKAITIENĖ

Ekonomikos pagrindai (IV)

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: AGNĖ MORKELIŪNAITĖ

Ekonomikos pagrindai (III)

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: AGNĖ MORKELIŪNAITĖ

Socialinis verslumas (IV)

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: AGNĖ MORKELIŪNAITĖ

PMB2,7.20

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: RŪTENIS JANČIUS

PAP3.20-1

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: NIJOLĖ JASILIONIENĖ

matematika III gimn. kl. (11 kl.)

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: ALMONĖ MIŽUTAVIČIENĖ

PFŠ3.20/PŠVOK2,3.20

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: JOLANTA MALIAUSKIENĖ

PAP3.20-2

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: IRINA BELKEVIČIENĖ

PSD3.20 grupė

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: INGA URBONAVIČIENĖ

MSAN3.20

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: ALMA KRŪVELIENĖ

PAP3.20-3

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: RŪTENIS JANČIUS

Socialinis verslumas (III)

Kursų kategorija: Vidurinis ugdymas
  • Dėstytojas: AGNĖ MORKELIŪNAITĖ

MSP1.22/TSP1.22

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: AUDRONĖ MASAITIENĖ

MSP1.22/TSP1.22

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: KĘSTUTIS RADŽIŪNAS

Statinio konstrukcijų tinkavimas rankiniais įrankiais (-) PAP2.21 KSPMC

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ANGELĖ BŪDIENĖ

MSP1.22/TSP1.22

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: JŪRATĖ PAŠKEVIČIENĖ

Gipskartonio plokščių montavimas ( PAP2.20-1 gr. ir PAP2.20-3 gr.)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: GIEDRIUS RAULINAITIS

Horizontalių paviršių apdaila plytelėmis ir plytelių dangos remontas (PAP2.21)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ANGELĖ BŪDIENĖ

STATINIŲ PAVIRŠIŲ GLAISTYMAS IR DAŽYMAS MECHANIZUOTU BŪDU (-) PAP2.21-1

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ASTA GRIKŠTIENĖ

PŠVOK2,3.21 Vamzdžių montavimas ir pastato konstrukcijų parengimas vamzdynų tiesimui

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARTŪRAS STANKEVIČIUS

Medienos gaminių remontas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: KĘSTUTIS PRIDOTKAS

Mechanizuotas tinkavimas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: IRENA ŪSIENĖ

MSAN3.21 Lauko nuotekų tinklų montavimas ir vamzdynų klojimas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARTŪRAS STANKEVIČIUS

Vertikalių paviršių apdaila plytelėmis ir plytelių dangos remontas (PAP2.21)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ANGELĖ BŪDIENĖ

PSAN1.21 Lauko vandens tiekimo, nuotakyno tinklų ir vietinių valymo įrenginių montavimas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARTŪRAS STANKEVIČIUS

Įvadas į profesiją (PAP3.21-1)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARTŪRAS GUDELIS

Bendrųjų medienos apdirbimo ir statybos objekte veiklų vykdymas (TSD1,5.21 grupė)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: GIEDRIUS RAULINAITIS

MSAN3.21 Pasirengimas santechniniams darbams, lauko vandentiekio tinklų montavimas ir vamzdynų klojimas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARTŪRAS STANKEVIČIUS

SAVARANKIŠKUMO UGDYMAS PDT3.20-3s PMB3.20s PPK3.20s PV3.20-2s PV3.20-3s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ASTA PETRAUSKIENĖ

Vertikalių paviršių apdaila plytelėmis ir plytelių dangos remontas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ALINA JAKUBAUSKIENĖ

Pastatų paviršių dekoravimas dažų mišiniais

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: IRENA ŪSIENĖ

Darbuotojų sauga ir sveikata (Visos gr.)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: DAINIUS LUPEIKIS

Medienos masyvo baldų gamyba ir surinkimas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: KĘSTUTIS PRIDOTKAS

Įvadas į profesiją

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARTŪRAS GUDELIS

Medienos apdirbimas ir medinių gaminių gamyba (TSD1,5.21 grupė))

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: GIEDRIUS RAULINAITIS

Santechnikos modulinė profesinio mokymo programa TSAN1,21

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: VALDAS ASTRAUSKAS

Konstrukcijų mūrijimas ir jų remontas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARTŪRAS GUDELIS

PSAN1.21 PASTATO GAISRO GESINIMO MECHANINĖS INŽINERINĖS SISTEMOS ĮRENGIMAS

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARTŪRAS STANKEVIČIUS

Statinių paviršių glaistymas ir dažymas rankiniu būdu PAP2.21-1

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ASTA GRIKŠTIENĖ

Darbuotojų sauga ir sveikata (DSS)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: DAINIUS LUPEIKIS
  • Dėstytojas: GIEDRIUS ŠOBLYS

Fasadų šiltintojo, apdailos ir pastolių montuotojo PFŠ3.21 KSPMC

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARNAS JASINSKAS

Statinių paviršių dekoravimas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ALINA JAKUBAUSKIENĖ

Bendrųjų medienos apdirbimo ir statybos objekte veiklų vykdymas (PSD3.21 grupė)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: GIEDRIUS RAULINAITIS

Statinių paviršių dekoravimas PAP3.20-3

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: IRENA JOKŪBAITIENĖ

Statinių paviršių glaistymas ir dažymas mechanizuotu būdu PAP3.20-1

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: IRENA JOKŪBAITIENĖ

Medienos apdirbimas rankiniais, rankiniais elektriniais ir pneumatiniais staliaus įrankiais

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: DARIUS STUNDYS

Saugus elgesys ekstremaliose situacijose (CS)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: DAINIUS LUPEIKIS
  • Dėstytojas: GIEDRIUS ŠOBLYS

Pastatų fasadų ir pamatų šiltinimas (FŠ)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARNAS JASINSKAS
  • Dėstytojas: DARIUS JASINSKAS
  • Dėstytojas: DAINIUS LUPEIKIS
  • Dėstytojas: GIEDRIUS ŠOBLYS

Įvadas į profesiją

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: GIEDRIUS ŠOBLYS

Bendrosios veiklos statybos objekte vykdymas (fasadų šiltintojo, apdailos ir pastolių montuotojo)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARNAS JASINSKAS
  • Dėstytojas: DARIUS JASINSKAS
  • Dėstytojas: GIEDRIUS ŠOBLYS

Apdailos plokščių montavimas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARNAS JASINSKAS
  • Dėstytojas: DAINIUS LUPEIKIS
  • Dėstytojas: GIEDRIUS ŠOBLYS

Statinių paviršių dekoravimas PAP2.21

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ANGELĖ BŪDIENĖ

Pastatų fasadų apdaila

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARNAS JASINSKAS
  • Dėstytojas: DARIUS JASINSKAS
  • Dėstytojas: GIEDRIUS ŠOBLYS

Bendrosios veiklos statybos objekte vykdymas(mūrininko-betonuotojo) PMB2,7.21

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ANGELĖ BŪDIENĖ

Statinio konstrukcijų tinkavimas mechanizuotu būdu ir tinko remontas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ALINA JAKUBAUSKIENĖ

Bendrųjų medienos apdirbimo ir statybos objekte veiklų vykdymas.(PSD2.21 grupė)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: RIMA BERLINSKIENĖ

TFŠ1,5.20-2 grupė

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ALGIS LOZORAITIS

Bendrosios veiklos statybos objekte vykdymas (-) PAP3.20-1 KSPMC T/P

Kursų kategorija: Profesinis mokymas

Darbuotojų sauga ir sveikata

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: EUGENIJUS RAUDONIS

Įvadas į profesiją.

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: EUGENIJUS RAUDONIS

PAP2.21

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ANGELĖ BŪDIENĖ

Saugus elgesys ekstremaliose situacijose (-) PAP2.21 KSPMC T

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ANGELĖ BŪDIENĖ

Saugus elgesys ekstremaliose situacijose (Civilinė sauga)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: EUGENIJUS RAUDONIS

Statinių paviršių dekoravimas (-) PAP2.20-1 KSPMC T/P

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: NERIJUS MATULIONIS

Vertikalių paviršių apdaila plytelėmis ir plytelių dangos remontas (-) PAP2.20-1 KSPMC T/P

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: NERIJUS MATULIONIS

. Bendrosios veiklos statybos objekte vykdymas (apdailininko

Kursų kategorija: Profesinis mokymas

1 Pasiruošimas atlikti suvirinimo darbus

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ALGIRDAS ŪSAS

5 Plieninių lakštų jungčių sandūrinių siūlių rankinis lankinis suvirinimas lydžiaisiais glaistytaisiais elektrodais ir dujinio suvirinimo būdu.

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ALGIRDAS ŪSAS

6. Plieninių lakštų jungčių sandūrinių siūlių suvirinimas lankiniu būdu lydžiuoju elektrodu (pusautomačiu) ir nelydžiu volframo elektrodu inertinių dujų aplinkoje.

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ALGIRDAS ŪSAS

AP319-1s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: GENOVAITĖ RIABČUKIENĖ

AP319-2s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: GENĖ MORKŪNIENĖ

PAP3.21-2

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARTŪRAS GUDELIS

Bendrasis veiklos statybos objekte vykdymas (šildymo,vėdinimo, oro kondicionavimo sistemu montavimas)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas

Bendrosios veiklos statybos objekte vykdymas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: INA LINIOVA

Bendrosios veiklos statybos objekte vykdymas (apdailininko

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ROLANDAS JANULIS

Bendrosios veiklos statybos objekte vykdymas (apdailininko)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ALINA JAKUBAUSKIENĖ

Bendrosios veiklos statybos objekte vykdymas (apdailininko)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ALINA JAKUBAUSKIENĖ

Bendrosios veiklos statybos objekte vykdymas (apdailininko)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: JUSTINAS KURSEVIČIUS

Bendrosios veiklos statybos objekte vykdymas (apdailininko)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: JUSTINAS KURSEVIČIUS

Bendrosios veiklos statybos objekte vykdymas (apdailininko) (-) PAP2.20-1 KSPMC T/P

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: NERIJUS MATULIONIS

Bendrosios veiklos statybos objekte vykdymas (apdailininko) TAP1,5.20-1

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: TOMAS ČIUPAS

Bendrosios veiklos statybos objekte vykdymas (santechniko) (-) PSAN1.21 KSPMC

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: TOMAS PURIUŠKIS

Bendrųjų medienos apdirbimo ir statybos objekte veiklų vykdymas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: RIMA BERLINSKIENĖ

Bendrųjų medienos apdirbimo ir statybos objekte veiklų vykdymas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: EUGENIJUS RAUDONIS

Darbuotojų sauga ir sveikata

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ALINA JAKUBAUSKIENĖ

Darbuotojų sauga ir sveikata (-) PAP2.21 KSPMC T

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ANGELĖ BŪDIENĖ

Darbuotojų sauga ir sveikata (-) PAP2.20-1 KSPMC T

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: NERIJUS MATULIONIS

Fasadų apšiltinimas termoizoliacinėmis plokštėmis

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: IRENA ŪSIENĖ

Horizontalių paviršių apdaila plytelėmis ir plytelių dangos remontas TAP1,5.20-1

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: TOMAS ČIUPAS

Įvadas į profesiją. (PSD2.21 grupė)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: RIMA BERLINSKIENĖ

Įvadas į profesiją (-) PAP2.20-1 KSPMC T

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: NERIJUS MATULIONIS

Įvadas į profesiją PMB2,7.21

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ANGELĖ BŪDIENĖ

Konstrukcijų mūrijimas ir jų remontas (-)PMB 2,7.20 (-) KSPMC T/P

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ANGELĖ BŪDIENĖ

MAP319-1

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: RITA STRELČIŪNIENĖ

MAP319-2

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: AUDRONĖ ONA PALSKIENĖ

Medienos apdirbimas rankiniais, rankiniais elektriniais ir pneumatiniais staliaus įrankiais

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: EUGENIJUS RAUDONIS

Medienos apdirbimas rankiniais, rankiniais elektriniais ir pneumatiniais staliaus įrankiais(PSD2.21 grupė)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: RIMA BERLINSKIENĖ

Medienos apdirbimas staklėmis, įrenginiais ir 3 ašių CNC medienos apdirbimo centrais

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: KĘSTUTIS PRIDOTKAS

Medienos apdirbimas staklėmis, įrenginiais ir 3 ašių CNCmedienos apdirbimo centrais (PSD2.21 grupė)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: RIMA BERLINSKIENĖ

Medienos apdirbimo technologija

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: EUGENIJUS RAUDONIS

Medinių gaminių bei konstrukcijų montavimas ir remontas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: RIMA BERLINSKIENĖ

Medžio apdirbimo staklės

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: EUGENIJUS RAUDONIS

Modulis Statinių paviršių glaistymas ir dažymas rankiniu būdu TAP1,5.20-1

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: TOMAS ČIUPAS

MSAN319

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: GINTAUTAS BERNOTAS
  • Dėstytojas: JADVYGA ŽALDARIENĖ

MSP1.21-1

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: RIMA GARKALNIENĖ

MSP1.21-2

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: INGA MIKUTAVIČIENĖ

MSP1.21-3

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ROLANDAS ŠUMSKIS

MSP1.21-4

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: AUDRONĖ MASAITIENĖ

MSP1.21-5

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: KĘSTUTIS RADŽIŪNAS

MST319 grupė

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: DALINA UBARTAITĖ VINGIENĖ

Paciento higieninių poreikių tenkinimas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: INGA MIKUTAVIČIENĖ

PAP2.20-1

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: DAIVA KAZLAUSKIENĖ

PAP2.20-2

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ROLANDAS JANULIS

PAP2.20-2/ PFŠ2.20-3 grupė

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: AGNĖ MORKELIŪNAITĖ

Bendrosios veiklos statybos objekte (apdailininko) PAP2.21-1

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ASTA GRIKŠTIENĖ

PAP2.21-2

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: GEDIMINAS RABAČIUS

Pastato buitinių nuotekų šlinimo sistemų montavimas, pastato lietaus vandens šalinimo ir drenavimo sistemų įrengimas, pastato vandentiekio, nuotekų ir šildymo sistemų prietaisų remontas.

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: GINTAUTAS BERNOTAS

Pastato šildymo sistemos įrengimas (-) PSAN1.21 KSPMC PSAN1.21

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: TOMAS PURIUŠKIS

Pastato vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo sistemų įrengimas (-) PSAN1.21 KSPMC

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: TOMAS PURIUŠKIS

PDT3.20 -2s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: RAIMONDA BIRŠTONIENĖ

PDT3.20-1s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: VIDA MISEVIČIENĖ

PDT3.20-3s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: KASTYTIS SKRUPSKIS

PDT3.21s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARNOLDAS GIEDRAITIS

PFŠ2.20-1

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: DARIUS JASINSKAS

PFŠ2.21

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: GIEDRIUS ŠOBLYS

PY319S

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: RITA KYBARTIENĖ

Plieninių lakštų jungčių sandūrinių siūlių suvirinimas lankiniu būdu lydžiuoju elektrodu (pusautomačiu) ir nelydžiu volframo elektrodu apsauginių dujų aplinkoje

Kursų kategorija: Profesinis mokymas

Plieninių lakštų jungčių sandūrinių siūlių suvirinimas lankiniu būdu nelydžiu volframo elektrodu apsauginių dujų aplinkoje

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ALEKSANDRAS KERPAUSKAS

PMB2,7.21/PFŠ3.21

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: NIJOLĖ KUPRĖNIENĖ

PMB3.20s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: RAIMONDA DOVYDAITĖ

PMB3.21s/TMB1,5.21s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: RAMUTĖ IŠORIENĖ

PPK3.21s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: VIRGINIJA AUKSORĖ

Praktinis mokymas (medienos apdirbimas)

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: EUGENIJUS RAUDONIS

PSAN1.21 Centralizuoto šilumos tiekimo šilumos punkto montavimas ir šildymo sistemos priežiūra

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARTŪRAS STANKEVIČIUS

PSAN1.21 pastato šildymo sistema

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ARTŪRAS STANKEVIČIUS

PSAN1.21-1

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: HENRIKAS RUDYS

PSD2.20 GRUPE

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: EUGENIJUS RAUDONIS

PSD2.21 grupė

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: RIMA BERLINSKIENĖ

PŠVOK1.21 Šildymo, vedinimo, oro kondicionavimo programa

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: GENADIJUS PUŠKINAS

PV 3.20-1s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: AUŠRA MARKAUSKIENĖ

PV3.20-1s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas

PV3.20-2s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: GRYTĖ BEZARIENĖ

PV3.20-3s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: VITALIJA TOLSTYCH

PV3.20-s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas

PV3.21-1s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas

PV3.21-1s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: JŪRATĖ ZUBAVIČIENĖ

PV3.21-2s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: AUŠRINĖ ERIKA BIRBILIENĖ

PV319-1s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: STASĖ SINKEVIČIENĖ

PV319-2s

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: GIEDRA SADAUSKIENĖ

SANTECHNIKO PROFESINIS MOKYMAS TSAN1,5-21

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Valentinas: VALENTINAS KAMINSKAS

santechniko modulinė profesinio mokymo programa

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: VALDAS ASTRAUSKAS

Santechniko modulinė profesinio mokymo programa TSAN 1,5.20-2

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ANDRIEJUS MIKNIS

Santechniko modulinė profesinio mokymo programa TSAN 1,5.20-3

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: VALDAS KEPEŽINSKAS

Saugus elgesys ekstremaliose situacijose

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ROLANDAS JANULIS

Saugus elgesys ekstremaliose situacijose

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: ALINA JAKUBAUSKIENĖ

Saugus elgesys ekstremaliose situacijose (-) PAP2.20-1 KSPMC T

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: NERIJUS MATULIONIS

Slaugytojų padėjėjas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: EDITA GRIUČKAITIENĖ

Staliaus - dailidės

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: DARIUS STUNDYS

Staliaus gaminių apdaila

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: RIMA BERLINSKIENĖ

Staliaus gaminių gaminimas

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: KĘSTUTIS PRIDOTKAS

Statybinių paviršių glaistymas ir dažymas rankiniu būdu (-) PAP2.20-1 KSPMC T/P

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: NERIJUS MATULIONIS

Statinio konstrukcijų apdaila medienos gaminiais

Kursų kategorija: Profesinis mokymas
  • Dėstytojas: RIMA BERLINSKIENĖ